Usta Karttan ustalara özel hizmetler!

Siz de Koçtaş mağazalarına gelip Usta Kart sahibi olun, hem işinizde hem alışverişlerinizde birçok ayrıcalıktan yararlanın.

 • Telefonla Sipariş Hizmeti

  Telefon ile sipariş hizmetinde ustalarımız ihtiyaç duydukları ürünleri sipariş ederek vakit kaybetmeden mağazalardan teslim alabilirler. Sipariş için 0 850 226 8782

 • Özel Müşteri Hizmetleri Hattı ( 0 850 2268782)

  Koçtaş Usta Kart sahibi ustalarımız; Usta Hattını arayarak özel müşteri temsilcilerimizden daha hızlı ve öncelikli hizmet alabilirler.

 • Ustabilir Uygulaması ile Kolay ve Ücretsiz Müşteri Bulma

  Ustabilir, Koçtaş’ın ustaya ihtiyacı olanlar ile ustaları bir araya getirdiği ücretsiz platformdur. Koçtaş Usta Kart sahipleri, Ustabilir uygulamasına kayıt olarak usta arayan müşterilerin kendilerine ulaşmasını sağlayabilir. Uygulamayı indirmek için tıklayın!

 • Ertesi Gün Nakliye İmkanı

  Ertesi gün nakliye hizmeti ile Koçtaş Usta kart sahibi ustalarımız daha hızlı nakliye imkanından yararlanırlar. Pazar ve resmi tatiller hariç istenilen adrese bir sonraki gün 14:00’e kadar tesli edilecek şekilde nakliye hizmeti verilir.

Kampanya ve Hizmet Koşulları

Hizmetler, Usta Kart sahiplerine özeldir. Hizmetlerden yararlanmak için Usta Kart ibrazı zorunludur. Koçtaş hizmet içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Usta Kart kampanyalarından haberdar olmak için hemen tıkla!