Usta Kart nedir?

Usta Kart siz değerli ustalarımıza alışverişlerinde avantajlar sağlayan, ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Usta Kart'a nasıl sahip olabilirim?

Usta Kart'ı, Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarından ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve Usta Kart sahibi olmak için size en yakın Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarılinkine tıklayınız.

Usta Kart'a nasıl kayıt olabilirim?

Usta Kart'ınızı Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarından teslim aldıktan sonra https://kayit.ustalarkoctasta.com/ linkine tıklayarak kayıtlanmanız gerekmektedir.

İlk kayıtlandıktan sonra Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarından satın alacağınız ürünlerden Puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Usta Kart'ın yıllık üyelik ücreti var mı?

Usta Kart'ın herhangi bir üyelik ücreti bulunmamaktadır.

Usta Kartı kaydını yapmadan puan veya indirim kazanabilir miyim?

Usta Kart kayıtlanma işlemi yapılmadan puan veya indirim kazanımı olmamaktadır. Usta Kartınızla puan veya indirim kazanabilmek için https://kayit.ustalarkoctasta.com/ linkine tıklayarak kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir.

İndirim veya Puan fayda türünü değiştirebilir miyim?

İlk kayıtlanmadan sonra alışverişlerden indirim almak isterseniz farklı günlerde minimum 3 alışveriş kriteri bulunmaktadır. 3 alışveriş kriterinden sonra SMS gönderimiyle indirim kazanmaya başlanabilmektedir.

İndirim almaya başlamak için; INDIRIM yazıp 16 haneli kart numaranızı ya da USTA INDIRIM CEPNO yazarak 7276'ya göndermeniz gerekmektedir.

İndirimden yararlanırken istenirse tekrar Puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu geçiş işlemi için herhangi bir kriter bulunmamaktadır. Sadece kayıtlı olduğunuz cep telefonu ile SMS göndermeniz yeterlidir.

Tekrar puan kazanmak için; PUAN yazıp 16 haneli kart numaranızı ya da USTA INDIRIM CEPNO yazarak 7276'ya göndermeniz gerekmektedir.

Usta Kart bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Usta Kart bilgilerinizi https://www.ustalarkoctasta.com/giris linkinden giriş yaparak güncelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0 850 226 8782 numaralı Koçtaş Usta Hattını arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz 09.00-18.00 arasında hizmet vermektedir.

Usta Kartım kayboldu, ne yapmalıyım?

Eğer Usta Kartınız kaybolduysa, size en yakın Koçtaş ve Koçtaş Fix Mağazasından ücretsiz olarak yeni bir Usta Kart almanız gerekmektedir. Kaybetmiş olduğunuz kartın numarasını ve yeni almış olduğunuz kartınızın numarasını 0 850 226 8782 numaralı Koçtaş Usta Hattını arayarak bildirmeniz durumunda; kayıp kartınızdaki kazandığınız puanlar yeni aldığınız karta aktarılacaktır. Kaybettiğiniz kartınızın numarasını bilmiyor veya hatırlamıyorsanız; eski alışveriş fişlerinizin üzerinden kartınızın numarasına ulaşabilirsiniz.

İndirim veya puan kazandığım kampanyalar farklılaşıyor mu?

İndirim veya puan fayda türüne göre alacağınız oranlar aynıdır. İndirim fayda türüne kayıtlanma yaptıysanız, yaptığınız alışverişlerde aynı oranda anında kasada indirim alabilirsiniz. Puan fayda türüne kayıtlanma yaptıysanız, yaptığınız alışverişlerde aynı oranlarda puan biriktirebilirsiniz.

Hangi ürünlerden ne kadar indirim veya puan kazanabilirim?

Usta Kart'a özel verilen %20'ye varan güncel puan ve indirim oranlarını https://www.ustalarkoctasta.com/indirim-puan-fayda-oranlari linkinden kontrol edebilirsiniz.

Koçtaş internet mağazasından yaptığım alışverişlerden puan veya indirim kazanabiliyor muyum?

Usta Kart kampanyaları koctas.com.tr internet mağazamızdan yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

www.ustalarkoctasta.com sitesindeki hediye çeklerinden nasıl faydalanabilirim?

Usta Kartınıza yüklenen puanları farklı markaların hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz.

Usta Kartımdaki puanlar ne kadar geçerlidir?

Usta Kart alışverişlerden kazanılan baz puanların geçerlilik süresi 90 gündür. Kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün boyunca kullanılmayan puanlar sistem üzerinden silinmektedir. Puanlarınızın silinmemesi için belirtilen tarihe kadar hediye çekine dönüştürerek kullanmanız önemlidir. Usta Kart ile kazanılan puanların son kullanım tarihlerini https://www.ustalarkoctasta.com/giris adresinden kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Usta Kart’a özel ek kampanyalardan faydalanılarak süreli kampanyalar özelinde kazanılan puanların geçerlilik süresi değişiklik gösterebilir.

www.ustalarkoctasta.com'dan çevirilen hediye çeklerini nasıl kullanabilirim?

Çevirilen hediye çekleri sadece o markada ve hediye çeki açıklamalarında yazdığı şekilde kullanılabilinir.

Usta Kartımı benim dışımda başkaları da kullanabilir mi?

Usta Kart kişiye özel bir karttır. Usta Kartınızı mutlaka yanınızda taşıyınız ve sizin dışınızda kişilerin kullanmasına engel olunuz. Kartınızın farklı kişilerce ve uygunsuz şekilde kullanımının tespiti halinde, kartınızdaki puanlar bloke edilecek ve kartınız iptal edilecektir.

Usta Kartımda bulunan puanları başka bir karta aktarabilir miyim?

Usta kartta bulunan puanları sadece kart sahibi kullanabilir. Kart puanları farklı kişilere veya kartlara aktarılamaz.

Usta Kart kampanyalarından haberdar olmak için hemen tıkla!