Usta Kart nedir?

Usta Kart siz değerli ustalarımıza alışverişlerinde avantajlar sağlayan, ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Usta Kart'a nasıl sahip olabilirim?

www.ustabilir.com veya Google Play Store/App Store üzerinden Ustabilir uygulamasını indirerek Yeni Üyelik alanından kayıt sağlayıp Usta Kart sahibi olabilirsiniz.

 

Usta Kart'ın yıllık üyelik ücreti var mı?

Usta Kart'ın herhangi bir üyelik ücreti bulunmamaktadır.

Usta kaydını yapmadan puan kazanabilir miyim?

Ustabilir.com veya Ustabilir uygulamasından Usta kaydı yapmadan kazanım sağlanamaz. Kazanımlar ise barem bazlı değişiklik göstermektedir.

Fayda türünü değiştirebilir miyim?

Artık tüm ustalarımız PUAN USTASI! Daha önce var olan fayda türlerini seçmiş ustalarımızın USTA PUAN segmentine geçişi sağlanmış olup konu ile ilgili sorularınız var ise 0 850 209 50 50’yi arayarak destek alabilirsiniz.

 

Usta Kart bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Usta Kart bilgilerinizi https://www.ustalarkoctasta.com/giris linkinden giriş yaparak güncelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0 850 226 8782 numaralı Koçtaş Usta Hattını arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz 09.00-18.00 arasında hizmet vermektedir.

Usta Kartım kayboldu, ne yapmalıyım?

Öncelikle Ustabilir app üzerinden veya www.ustabilir.com yeni bir kayıtlanma yapılması gerekmektedir. Usta fiziksel kartların kaybolması durununda Koçtaş müşteri yetkilisini araması gerekmektedir. 0 850 226 8782 numaralı Koçtaş Usta hattını arayarak bildirmeniz durumunda; kayıp kartınızdaki kazandığınız puanlar yeni aldığınız karta aktarılacaktır. Kaybettiğiniz kartınızın numarasını bilmiyor veya hatırlamıyorsanız; eski alışveriş fişlerinizin üzerinden kartınızın numarasına ulaşabilirsiniz.

 

Hangi ürünlerden ne kadar puan kazanabilirim?

Son 6 ayda 20.000 TL üzeri alışverişleriniz olması halinde %10’a varan puan (Gümüş Usta), 45.000 TL üzeri alışverişlerinizde ise %15’e varan puan (Altın Usta) faydaları sizi bekliyor.
0-20.000 TL arası alışverişi olan Bronz ustalarımız ise Koçtaş mağazalarında geçerli kategori bazlı indirim kampanyalarından faydalanabilir.

ustapuan.jpeg

Koçtaş internet mağazasından yaptığım alışverişlerden puan veya indirim kazanabiliyor muyum?

Usta Kart kampanyaları koctas.com.tr internet mağazamızdan yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

www.ustalarkoctasta.com sitesindeki hediye çeklerinden nasıl faydalanabilirim?

Usta Kartınıza yüklenen puanları farklı markaların hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz.

Usta Kartımdaki puanlar ne kadar geçerlidir?

Usta Kart alışverişlerden kazanılan baz puanların geçerlilik süresi 90 gündür. Kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün boyunca kullanılmayan puanlar sistem üzerinden silinmektedir. Puanlarınızın silinmemesi için belirtilen tarihe kadar hediye çekine dönüştürerek kullanmanız önemlidir. Usta Kart ile kazanılan puanların son kullanım tarihlerini https://www.ustalarkoctasta.com/giris adresinden kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Usta Kart’a özel ek kampanyalardan faydalanılarak süreli kampanyalar özelinde kazanılan puanların geçerlilik süresi değişiklik gösterebilir.

www.ustalarkoctasta.com'dan çevirilen hediye çeklerini nasıl kullanabilirim?

Çevirilen hediye çekleri sadece o markada ve hediye çeki açıklamalarında yazdığı şekilde kullanılabilinir.

Usta Kartımı benim dışımda başkaları da kullanabilir mi?

Usta Kart kişiye özel bir karttır. Usta Kartınızı mutlaka yanınızda taşıyınız ve sizin dışınızda kişilerin kullanmasına engel olunuz. Kartınızın farklı kişilerce ve uygunsuz şekilde kullanımının tespiti halinde, kartınızdaki puanlar bloke edilecek ve kartınız iptal edilecektir.

Usta Kartımda bulunan puanları başka bir karta aktarabilir miyim?

Usta kartta bulunan puanları sadece kart sahibi kullanabilir. Kart puanları farklı kişilere veya kartlara aktarılamaz.

Usta Kart kampanyalarından haberdar olmak için hemen tıkla!